Jesteś Hodowcą? Masz własną hodowlę?
To zapewne już wiesz, jak ważne jest posiadanie dobrej strony internetowej.

Jeśli o tym jeszcze nie wiesz, to informujemy:
zasada Nie istniejesz w sieci, nie istniejesz w ogóle dla hodowcy jest szczególnie ważna, a posiadanie dobrej strony www to jest wymóg.

Dobra strona internetowa to nie tylko taka, która dobrze wygląda. Ważne jest również jej zaplecze, czyli system zarządzania treścią (CMS), dzięki którym Ty sam, drogi Hodowco będziesz dokonywał aktualizacji.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu hodowli oraz tworzeniu stron dla hodowców, opracowaliśmy narzędzie idealnie dopasowane do strony hodowlanej.

ONECAT CMS, czyli system zarządzania stroną hodowlaną (inaczej CMS dla hodowców) to potężne narzędzie, dzięki któremu w prosty i łatwy sposób dokonasz aktualizacji swojej strony hodowlanej.

ONECAT CMS - CMS dla Hodowców - CMS for Breeders

Strona hodowlana charakteryzuje się bowiem pewnymi stałymi działami, a każdy z nich jest inaczej reprezentowany na stronie. To dlatego nie można zastosować do strony hodowlanej typowych CMSów, które są dostępne bezpłatnie w internecie.
Tzn. inaczej – można, ale aktualizacja stron przy ich pomocy będzie bardzo trudna, bardzo żmudna (np. jedną zmianę będzie trzeba dokonywać w wielu miejscach), będzie wymagała znajomości podstaw języków programowania i ich składni, i co najważniejsze – bardzo łatwo będzie można zepsuć to, co zostało zaprojektowane. Dlatego ją odradzamy!

Polecamy profesjonalne narzędzie do edycji strony hodowlanej – CMS dla Hodowóców – ONECAT CMS!

 

ZOBACZ przykłady przedstawiające różnice pomiędzy edycją strony w typowym CMS, a edycją w ONECAT CMS

Dodanie miotu do listy miotów poprzednich

Wyobraźmy sobie podstronę, gdzie znajduje się 10 miotów poprzednich, a my chcemy dodać kolejny miot (przenieść go z miotów obecnych). Każdy miot to podstawowe informacje o rodzicach oraz tabela z ich potomkami.

Zwykły darmowy CMS

Nie mając dedykowanego narzędzia do takich działań, musimy najpierw wejść w edycję miotu obecnego, zaznaczyć i skopiować odpowiedni fragment, odpowiadający za wyświetlanie całego miotu (uważając, aby zaznaczyć dokładnie początek i koniec, w przeciwnym wypadku cała zawartość się rozsypie), a następnie wejść w edycję podstrony z miotami poprzednimi i w gąszczu tych wszystkich informacji, które już tam są – musimy znaleźć odpowiednie miejsce do wklejenia skopiowanej zawartości. To zawsze powoduje kłopoty. Wystarczy zaznaczyć nie tam gdzie trzeba, ominąć jakiś znacznik a już na stronie wszystko rozsypane. Zaczyna się robić bałagan, a my tracimy ochotę do dalszej pracy nad stroną.

ONECAT CMS

W ONECAT CMS wystarczy TYLKO wejść w edycję miotu obecnego i przy pomocy listy wyboru, ustawić JEDNĄ opcję: „miot poprzedni”. Miot automatycznie przeniesie się sam z działu mioty obecne, do działu mioty poprzednie. I to przy zachowaniu wszystkich wytycznych zaprojektowanych przez projektanta.

Wymiana tytułu na wszystkich podstronach

A teraz wyobraźmy sobie podstronę, gdzie znajduje się 10 miotów, które mają tego samego ojca. Ojcu zmienia się tytuł i należy ten tytuł wszędzie zmienić. Zarówno na podstronie z listą wszystkich miotów, ale również na każdej stronie ze szczegółami danego miotu.

Zwykły darmowy CMS

W zwykłym CMSie musimy wejść w edycję strony, gdzie jest lista wszystkich 10 miotów i odnaleźć wszystkie wystąpienia tytułu, które musimy zmienić (10 razy na jednej podstronie). Potem musimy wejść na każdą podstronę danego miotu i dokonać znów takiej samej zmiany (minimum raz na 10 różnych podstronach). Ostatecznie musimy dokonać tej samej zmiany w 20-stu miejscach i wejść w edycję 11 podstron!

ONECAT CMS

W ONECAT CMS wchodzimy TYLKO w edycję danego ojca i tam przy pomocy listy wyboru zmieniamy tytuł! Tytuł ten automatycznie zmieni się na stronie we wszystkich miejscach. Czyli na podstronie z listą wszystkich 10 miotów oraz na każdej stronie ze szczegółami danego miotu! Ostatecznie dokonujemy jednej zmiany w jednym miejscu!

Magia w ONECAT CMS! Jedno kliknięcie – wiele zmian!

Oferujemy wykonanie profesjonalnej strony internetowej, dopasowanej charakterem do Twojej hodowli.

Zobacz nasze realizacje hodowlane

Zamów teraz

Internet się zmienia! Bądź na czasie i zmień swoją stronę www!

Zamów stronę www z naszym ONECAT CMS i nie trać czasu na długie aktualizacje! Z ONECAT CMS samodzielnie łatwo i szybko dokonasz zmian na stronie!

Zamów teraz